Blog > Komentarze do wpisu

Wakacje All inclusive

Złocisty piasek, krystaliczna woda, kolorowe drinki i imprezy do bladego świtu – jednym słowem „All inclusive”. Na takie wakacje wybierają się bohaterowie spektaklu „Turyści” Leny Frankiewicz, który swoja premierę będzie miał 30 grudnia w Teatrze Nowym w Poznaniu. Przedstawienie to jest pierwszym z serii debiutów, prac młodych zdolnych twórców, które będą wystawiane na Scenie Nowej. Reżyserka chce pokazać w tym przedstawieniu, kim tak naprawdę jest współczesny człowiek, który na co dzień pracuje od świtu do nocy, żyje w ciągłym stresie po to, by na jeden tydzień w roku wyjechać na wakacje reklamowane w kolorowych prospektach biur podróży. „Turyści” to refleksja nad jakością naszego życia, które definiowane jest przez ilość gwiazdek hotelu, który wynajmujemy. Całe przedstawienie jest swojego rodzaju interakcją z widzem, rozmową. Początek spektaklu to raj, wszystko jest cudownie, jednak pod wpływem niefortunnych zdarzeń idylla wczasowiczów zamienia się w. No właśnie co? Żeby się przekonać koniecznie musicie wybrać się na „Turystów”. Już 30 grudnia w Teatrze Nowym.

Mam nadzieję, że pod choinką znajdę bilet na spektakl ;) Śledźcie bloga, niedługo relacja z przedstawienia.

Dziękuję Teatrowi Nowemu za przesłanie przedpremierowych materiałów :)teatrnowy.pl/turysci

czwartek, 22 grudnia 2011, szlakteatralny

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Zateatralniona Jeżycomanka
Ja o sobie? Miłośniczka teatru, dobrego smaku, oryginalnej przestrzeni zakochana w poznańskich Jeżycach. Ułożyłam sobie w głowie mój szlak teatralny. Lubię nim wędrować.
Nie wszystkie multimedia, które umieszczam na blogu, są moją własnością. Dlatego umieszczam pod nimi linki do stron, z których pochodzą